joomla templates

Статті

E-mail Печать PDF

Стежимо за чистотою на підприємстві

pl_st_1Відкриваючи власний заклад, будь-якої спрямованості, підприємець повинен продумати дуже багато. На першому місці, звичайно, завжди буде основна діяльність підприємства. Але слід продумати заздалегідь навіть найменші деталі, включаючи санітарно-гігієнічні аспекти роботи закладу.

Подробнее...
E-mail Печать PDF

Прибирання - це необхідність!

pl_st_2Гігієна - це в першу чергу запорука здоров'я, благополуччя і гарного настрою. У прибраному, чистому приміщенні людина відчуває себе комфортно, дихати стає легко, створюється атмосфера тепла і затишку. Безсумнівно, будь-якій людині ці відчуття знайомі і викликають тільки позитивні емоції.

Подробнее...
E-mail Печать PDF

Набір для догляду за вікнами

pl_st_3Набір для догляду за вікнами ПВХ складає декілька елементів. До них відносяться миючі засоби для полівінілхлоридного профілю. Такий засіб забезпечує чистоту і збереження профілю, цей засіб, як і якісні засоби для прибирання, не містить розчинників, здатних пошкодити профіль.

Подробнее...
E-mail Печать PDF

Пять правил качественной уборки

pl_st_14Чистота и идеальный порядок нравятся всем, только мало кто любит заниматься уборкой. Ведь это довольно трудоемкий процесс, и добиться блестящего результата, в прямом и переносном смысле, бывает очень не просто. На самом деле необходимо просто знать основные принципы качественной уборки и тогда этот процесс не будет таким сложным, а квартира или дом всегда будут выглядеть потрясающе.

Подробнее...
E-mail Печать PDF

Чистота в доме. Кто главный?

pl_st_4Идеальная чистота в доме мечта каждого человека, только у одних она соблюдается естественно и без усилий, а другие отдают много сил и эмоций уборке, достигая краткосрочных результатов.

Подробнее...

Страница 1 из 6

ЕКСКЛЮЗИВ

НОВИНКИ