joomla templates

E-mail Печать PDF

Прибирання - це необхідність!

pl_st_2Гігієна - це в першу чергу запорука здоров'я, благополуччя і гарного настрою. У прибраному, чистому приміщенні людина відчуває себе комфортно, дихати стає легко, створюється атмосфера тепла і затишку. Безсумнівно, будь-якій людині ці відчуття знайомі і викликають тільки позитивні емоції.

Чисте приміщення - це не просто та кімната, де вимили полу і протерли пил: час від часу потрібно проводити дезінфекцію в профілактичних цілях - це убезпечить від проникнення хвороботворних бактерій і знижує ризик захворювань. Повітря теж повинен бути чистим і свіжим, щоб знизити ризик алергії і інфекцій, адже багато хвороб передаються повітряно-крапельним шляхом.

Вологе прибирання слід проводити кілька разів на тиждень, а генеральну - хоча б двічі на місяць.

Для прибирання приміщення найкраще використовувати професійну хімію і миючі засоби - вони надійніше й ефективніше, ніж інші. Для підтримки свіжості повітря можна придбати автоматичні освіжувачі або диспенсери. У ванній кімнаті користування махровими або вафельними рушниками для рук бажано обмежити, так як вони так само є розповсюджувачами бактерій, особливо при несвоєчасному пранні. В якості альтернативи тканинних рушників для рук можна скористатися одноразовими паперовими рушниками - вони впишуться в будь-який інтер'єр, до того ж, ними дуже зручно користуватися.

На завершення варто додати, що не варто недооцінювати легкий безлад в приміщенні. Генеральне прибирання повинне бути своєчасним.

ЕКСКЛЮЗИВ

НОВИНКИ