joomla templates

ПОБУТОВА ХІМІЯ

ПОБУТОВА ХІМІЯ

ТОВ "ПАПІР-ЛЮКС", виробник паперової, санітарно-гігієнічної продукції і дистриб'ютор відомих виробників побутової та професійної хімії, пропонує Вам взаємовигіднеспівробітництво! Ви зможете

замовити та придбати рідке мило і гель-мило з дозатором, рідке мило в каністрах 5 л, універсальні миючі засоби в каністрах 5 л, засіб для миття посуду в каністрах 5 л за оптимальною ціною!

З нами співпрацюють: готелі, офіси, ресторани, кафе, промислові підприємства, харчові, медичні, шкільні та дошкільні заклади!

Подкатегория

ECO LUX - PRO CLEANING
ECO LUX - PRO CLEANING - це лінійка професійних миючих засобів для щоденного прибирання, створена спеціально для професійного використання у ресторанах, готелях, спортивних комплексах та ін.
ЗАСОБИ ДЛЯ МИТТЯ ПОСУДУ
У нас ви можете замовити і придбати засоби для миття посуду, засіб для миття посуду з дозатором, рідина для миття посуду здозатором, засіб для миття посуду в каністрах 5 л, гель для миття посуду в каністрах 5 л, гель-антижир для миття посуду в каністрах 5 л, засіб для миття посуду крем-бальзам в каністрах 5 л.
МИЮЧІ ЗАСОБИ
У нас ви можете замовити і придбати засоби для чищення кахлю і сантехніки в каністрах 5 л, засіб кріт для розчинення забруднень втрубах 5л, миючий засіб для плит і духовок в каністрах 5 л, універсальний миючий засіб в каністрах 5 л, концентрований миючий засібв каністрах 5 л, засіб для миття унітазів, рідина для миття унітазів, гель для миття унітазів, засіб для миття скла в каністрах 5 л.
РІДКЕ МИЛО
У нас ви можете замовити і придбати рідке мило, рідке мило з дозатором, гель-мило з дозатором, рідке мило преміум з дозатором, рідке мило 5л, рідке мило в каністрах 5 л, гель-мило в каністрах 5 л, рідке мило преміум в каністрах 5 л, антибактеріальне рідке гель-мило в каністрах 5 л.
  • Фильтровать
  • Искать
ЗАСІБ ДЛЯ МИТТЯ СКЛА
Категория: МИЮЧІ ЗАСОБИ
Продукция: Украина, "ECO-LUX"
Номінальний об'єм: 500 мл., 5 л.

ЕКСКЛЮЗИВ

НОВИНКИ